Блочні модульні котельні

Блочна модульна котельня марки «Фенікс» (БМК) – це індивідуальний виріб, призначений для опалення об’єктів виробничого, адміністративного, культурно-побутового призначення. Головною і безумовною перевагою БМК перед централізованим теплопостачанням є мала довжина комунікацій і можливість оперативного реагування на зміни температурної обстановки, що може істотно знизити тепловтрати і енерговитрати.

blochniКонструктивні рішення при виготовленні БМК забезпечують її безперервну роботу протягом опалювального сезону, а гаряче водопостачання – цілий рік.

Блочна котельня являє собою утеплений блок-бокс, до складу якого входить все необхідне для роботи обладнання: водогрійні котли, пальники, насосне обладнання, трубопроводи, станція хімводоочистки, КВП і автоматика, диспетчеризація, освітлення, пожежоохоронна сигналізація, димова труба тощо.

В БМК використовуються твердопаливні стальні водогрійні котли марки «Фенікс», які можуть працювати в режимі ручного завантаження палива, або в поєднанні з пелетними пальниками марки «Фенікс» забезпечити автономну роботу котельні без постійного перебування оператора з автоматичним завантаженням палива у вигляді деревної пелети.

Блочні модульні котельні, що призначені для гарячого водопостачання, додатково комплектуються пластинчастим теплообмінником, вузлом підготовки води, розширювальним баком і запірною арматурою, яка за бажанням замовника монтується або в приміщенні котельні, або в окремому блоці.

Роботи по установці БМК на місці включають в себе підготовку майданчика під установку модулів, монтаж димової труби, газоходів і монтаж підвідних і відвідних трубопроводів вихідної води і каналізації, влаштування електропостачання.

Конструкція БМК дозволяє здійснювати їх доставку до місця експлуатації будь-яким видом транспорту, в тому числі і автомобільним.

Залежно від потреб і побажань Замовника модульні блокова котельня установка може бути оснащена будь-яким обладнанням як вітчизняного, так імпортного виробництва.

Переваги БМК:

  • повна заводська готовність і комплектація, швидке введення в експлуатацію;
  • мінімальні витрати при монтажі та пуску БМК;
  • відсутність великих капітальних витрат на будівництво приміщення під котельню;
  • значно скорочує витрати на теплопостачання і експлуатацію інженерних мереж;
  • максимальна наближеність БМК до об’єкту теплопостачання.