Опис твердопаливних котлів марки «Фенікс»

Стальні водогрійні твердопаливні котли марки «Фенікс» призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких змонтована система центрального опалення, а також для підготовки теплової енергії на технологічні потреби.

Конструкція котлів марки «Фенікс»

Корпус котлів марки «Фенікс» стальний зварний, виготовлений із штампованих і гнутих заготовок, представляє собою топку та конвективний газохід. Ззовні він утворює водяний контур, що омиває камеру згоряння (топку) та конвективну частину котла (конвективний газохід). Низ камери згоряння складають колосникові труби, що сполучені з водяним контуром котла. Основним конструктивним елементом корпусу котла є конвективний газохід, рух димових газів в якому розділено на два потоки шибером прямої тяги. Жарові труби конвективного газоходу виготовлені із безшовних труб, які приварені до верхньої та нижньої трубних дощок.

Водяний контур камери згорання та конвективного газоходу між собою об’єднані.

Система каналів відводу продуктів згоряння забезпечує оптимальну віддачу тепла від спалюваного палива до стінок камери згорання та конвективного газоходу.

Для покращення процесу згоряння при використанні різних видів твердого палива використовуються вентилятори для подачі первинного та вторинного повітря через повітряний колектор (первинне повітря) та бокові касети з форсунками (вторинне повітря), керує якими відповідний блок управління.

kotel1

Принцип роботи твердопаливних котлів марки «Фенікс»

Принцип роботи котла наступний: вода із системи теплопостачання надходить в котел через патрубок звороту, розтікається по всім внутрішнім порожнинам теплообмінника і, через його металеві стінки, відбирає тепло від палива, що горить (контактним і радіаційним способами в топці) і газоподібних продуктів згоряння (конвективним способом в решти частин теплообмінника). Нагріта вода через патрубок подачі надходить в систему теплопостачання.

kotel2

Технічні характеристики котлів марки «Фенікс»

Документація