Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОРИНЬ ТЕПЛОІНВЕСТ» було засноване в 2014 році в мальовничому місті Ізяслав. Все почалося з цілеспрямованої команди висококваліфікованих технічних спеціалістів і працівників та бажання виготовляти достойну, якісну продукцію. На даний момент ТОВ «ГОРИНЬ ТЕПЛОІНВЕСТ» зайняло почесне місце серед інших виробничих підприємств.

На заводі присутній повний виробничий цикл від різки та заготовлення матеріалу до випуску готової продукції марки «Фенікс», основними видами якої є твердопаливні котли, пелетні пальники, повітряні теплогенератори, модульні котельні, а також деревні пелети.

Постійний технічний контроль на виробництві і застосування якісних матеріалів при виготовленні, дозволяють встановлювати значний гарантійний термін на продукцію власного виробництва. Ви завжди можете звернутися до спеціалістів нашого підприємства з питань монтажу та експлуатації продукції марки «Фенікс».

ТОВ «ГОРИНЬ ТЕПЛОІНВЕСТ» ставить перед собою мету надати покупцю продукцію найвищої якості! Наш колектив щоденно працює над виготовленням продукції, що відповідає всім існуючим державним нормам та вимогам! Ми ставимо для себе задачею номер один зробити максимально простим та зручним обслуговування нашого обладнання! Вся продукція проходить потрійний контроль якості! Ми щоденно працюємо над вдосконаленням якості, йдемо в ногу з часом, слідкуємо за тенденціями на ринку опалювальних приладів та систем для того, щоб представити покупцю обладнання, яке відповідатиме всім його вимогам! Ми несемо тепло та затишок в будь-який приватний будинок, адміністративні будівлі, лікарні, школи, дитячі садочки чи промислові приміщення, роблячи їх більш комфортними!

Ми любимо свою роботу!